משלוחים:

 1. בעת הרכישה באתר ניתן לבחור בין 3 אפשרויות לאיסוף/שילוח:
  • איסוף עצמי ממשרדי החברה ברחוב הצפירה 17 בתל אביב. ניתן להגיע בין הימים א’-ה’, בין השעות 9:00-16:00.
  • משלוח לנקודת איסוף: באפשרותכם לבחור את נקודת האיסוף בעת ההזמנה. המשלוח יתבצע באמצעות חברת שליחויות שתבחר על ידי החברה. כאשר המשלוח יגיע לנקודת האיסוף, הלקוח יקבל הודעת SMS עם פרטי האיסוף המלאים. עלות משלוח לנקודת איסוף הינה 15 ₪ כולל מע”מ.
  • משלוח עד בית הלקוח באמצעות שליח

ברכישה מתחת ל-200 שקלים, עלות משלוח הינה 40 ₪ כולל מע”מ.  

ברכישה מעל 200 ש”ח, עלות משלוח הינה 25 ש”ח כולל מע”מ.

ברכישה מעל 300 ₪, המשלוח יהיה ללא עלות.

 1. במקרים של החלפה/ביטול עסקה ותקלות, העברת המוצרים למשרדי החברה תתבצע באחת הדרכים הבאות:
  • באופן עצמאי למשרדי החברה בתל-אביב, הממוקמים ברחוב הצפירה 17- קומת קרקע.
  • שליח עד בית הלקוח – ניתן לשלוח את המוצר באמצעות חברת השליחויות עימה עובדת החברה. עלות איסוף המוצר מבית הלקוח הינה 40 שקלים. יש ליצור קשר עם החברה, לשלם את העלות הנדרשת ואנו נדאג להוציא את האיסוף הנדרש.

חברת השליחויות שומרת לעצמה את הזכות לשנות את נק’ החלוקה הנבחרת במשלוחי E POST, כתוצאה מעומס או סגירה של נק’ ספציפית במקרים חריגים.

 

החלפות:

 1. החלפה של מוצר או צבע מוצר יעשו פעם אחת בלבד.
 2. החלפת המוצר תתבצע עד 7 ימים לאחר קבלת המשלוח בבית הלקוח ורק באם הלקוח לא עשה שום שימוש במוצר. המוצר יתקבל חזרה באריזתו המקורית בלבד, על כל חלקיה.
 3. החלפת המוצר תתבצע במשרדי החברה. אם אין באפשרות הלקוח להגיע למשרדי החברה, עליו לשאת בעלויות השילוח הנדרשות- כלומר בגין איסוף המוצר אותו מבקשים להחליף ולאחר מכן שליחת המוצר החדש.
 4. במקרים בהם נפלה טעות והלקוח קיבל מוצר שלא הזמין, האיסוף והשילוח יתבצעו על חשבון החברה.

 

החזרות וביטולים:

 1. בוצעה באתר עסקה לרכישת מוצר, רשאי הרוכש לבטלה באמצעות הודעה בדבר ביטול העסקה לחברה, החל מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר והכל בהתאם להוראות החוק.
 2. זכות רוכש שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש (עד 5 שנים מיום שניתנה לו תעודה עולה), לביטול העסקה כאמור, היא בתוך ארבעה חודשים מיום עשיית העסקה, מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך עיקרי העסקה, לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לרוכש, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.
 3. רוכש רשאי לבטל עסקה לרכישת מוצר בתנאי שהחזיר את המוצר לעוסק, באריזתו המקורית בצירוף חשבונית מקורית, והמוצר לא נפגם ולא נעשה בו שימוש בידי הרוכש. בהתאם להוראות החוק, חיבור המוצר לחשמל ו/או גז ו/או מים יחשב כשימוש במוצר.
 4. ביטל הרוכש את העסקה- תזכה החברה את אמצעי התשלום שבאמצעותו בוצעה ההזמנה. זאת, בניכוי דמי הביטול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם וזאת מבלי לגרוע מיתר זכויות החברה בהתאם להוראות החוק.
 5. ההחזר יינתן תוך 10 ימי עסקים מקבלת המוצר במחסן הלוגיסטי של החברה.
 6. על הרוכש להחזיר את המוצר וכל נכס אחר שקיבל בעקבות עשיית העסקה במשרדי החברה: רחוב הצפירה 17 תל אביב, בין הימים א-ה בשעות 9:00-16:00.
 7. ככל שהחזרת המוצר תתבצע באמצעות שליח מטעם החברה, עלות ההחזרה חלה על הרוכש ותשולם על ידו.

תקלות:

 1. במקרים בהם המוצר הגיע תקול לבית הלקוח- על הלקוח לידע את החברה עד 5 ימי עסקים מיום קבלת המוצר. מוצר תקול יוחלף ללא תשלום נוסף בגין השילוח, לאחר הצגת תמונות או סרטונים המציגים את מהות התקלה.
 2. האחריות הניתנת על ידי החברה היא למשך שנה מיום הקניה. בעת פניה לחברה יש להציג הוכחת קניה של הקונה הישיר בלבד. האחריות חלה אך ורק ברכישת מוצרי סהרה אלקטרוניקה בע”מ במדינת ישראל! לשירות ואחריות במדינות אחרות יש לפנות למשרדי החברה במייל: [email protected] , בטלפון 03-7201613 או 3072*, בימים א-ה בין השעות 9:00-15:00, שעון ישראל.
 3. האחריות כוללת תיקון ו/או החלפה, ללא תשלום, של כל חלק או חלקים ממנגנון הפעולה של המכשיר אשר יראה לחברה פגום ושעל פי שיקול דעת החברה נראה כי הפגם נגרם על אף שימוש ופעולה רגילים ונכונים ובהספקת זרם סדירה ובהתאם להוראות היצרן.
 4. תיקונים יתבצעו במעבדה הממוקמת במשרדי החברה בתל אביב. אם אין באפשרות הלקוח להגיע פיזית למשרדי החברה, עלות השילוח אל משרדי החברה וחזרה אל הלקוח ישולמו על ידי הלקוח.
 5. על אף האמור לעיל, האחריות לא תחול במקרים הבאים:
  • שבר מכל סיבה שהיא ונזק שנגרם כתוצאה מרשלנות והזנחה.
  • קלקול שנגרם כתוצאה מהפעלה הנוגדת את הוראות השימוש או עקב שימוש שאינו ביתי.
  • אי התאמת המתח המצוין על גבי תווית המדרג שעל המכשיר והמתח במצאי בשקע החשמל.
  • אם המכשיר תוקן ו/או שהוכנסו בו שינויים על ידי אדם שלא הוסמך לכך על ידינו בכתב או במידה שפרטי המכשיר הוסרו, שונו או נמחקו.
  • אם הקלקול נגרם בזדון.
  • אם הקלקול הוא כתוצאה מגורמים חיצוניים כגון: שריפה, שטפון, ברק וכדומה.