מדיניות השירות

שירות לקוחות-נהלים

משלוחים:

 1. בעת הרכישה באתר ניתן לבחור בין 3 אפשרויות לאיסוף/שילוח:
  1. איסוף עצמי ממשרדי החברה ברחוב הצפירה 17 בתל אביב. ניתן להגיע בין הימים א'-ה', בין השעות 9:00-16:00.
  2. משלוח לנקודת איסוף  :כיום אין אפשרות לבחור את נקודת האיסוף בעת ההזמנה. המשלוח יתבצע באמצעות חברת Boxit. במקרה זה אנו בוחרים בעצמנו את נקודת האיסוף הקרובה ביותר לכתובת אותה הזנתם בעת ההזמנה. במידה וישנה נקודת איסוף מועדפת יש לציין זאת בהערות להזמנה. כאשר המשלוח יגיע לנקודת האיסוף הלקוח יקבל הודעה עם פרטי האיסוף המלאים.  
  3. משלוח עד הבית באמצעות שליח: עלות משלוח הינה 40 ₪ (כולל מע"מ). ברכישה מעל 200 ₪, המשלוח יהיה ללא עלות.
 2. במקרים של החלפה/ביטול עסקה ותקלות, העברת המוצרים למשרדי החברה תתבצע באחת הדרכים הבאות:
  1. באופן עצמאי למשרדי החברה בתל-אביב, הממוקמים ברחוב הצפירה 17- קומת קרקע.
  2. בוקסאיט/BOXIT- יש ליצור קשר עם החברה ואנו נדאג להעביר אליכם הוראות מפורטות לשימוש בשירות. עלותו 20 ₪ בלבד לכל כיוון, באמצעות רשת של לוקרים וחנויות הפרוסות ברחבי הארץ.
  3. שליח עד הבית- ניתן להעביר את המוצר באמצעות חברת השליחויות איתה עובדת החברה. עלות האיסוף וההחזרה  הינה 40 שקלים לכיוון. יש ליצור קשר עם החברה, לשלם את העלות הנדרשת ואנו נדאג להוציא את השילוח הנדרש.

החלפות:

 1. החלפה של מוצר או צבע מוצר יעשו פעם אחת בלבד.
 2. החלפת המוצר תתבצע עד 7 ימים לאחר קבלת המשלוח בבית הלקוח ורק באם הלקוח לא עשה שום שימוש במוצר. המוצר יתקבל חזרה באריזתו המקורית בלבד.
 3. החלפת המוצר תתבצע במשרדי החברה. אם אין באפשרות הלקוח להגיע למשרדי החברה, עליו לשאת בעלויות השילוח הנדרשות- כלומר בגין איסוף המוצר אותו מבקשים להחליף ולאחר מכן שליחת המוצר החדש.
 4. במקרים בהם נפלה טעות והלקוח קיבל מוצר שלא הזמין, האיסוף והשילוח יתבצעו על חשבון החברה.

החזרות וביטולים:

 1. בוצעה באתר עסקה לרכישת מוצר, רשאי הרוכש לבטלה באמצעות הודעה בדבר ביטול העסקה לחברה, החל מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר והכל בהתאם להוראות החוק.
 2. זכות רוכש שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש (עד 5 שנים מיום שניתנה לו תעודה עולה), לביטול העסקה כאמור, היא בתוך ארבעה חודשים מיום עשיית העסקה, מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך עיקרי העסקה, לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לרוכש, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.
 3. רוכש רשאי לבטל עסקה לרכישת מוצר בתנאי שהחזיר את המוצר לעוסק, באריזתו המקורית בצירוף חשבונית מקורית, והמוצר לא נפגם ולא נעשה בו שימוש בידי הרוכש. בהתאם להוראות החוק, חיבור המוצר לחשמל ו/או גז ו/או מים יחשב כשימוש במוצר.
 4. ביטל הרוכש את העסקה- תזכה החברה את אמצעי התשלום שבאמצעותו בוצעה ההזמנה. זאת, בניכוי דמי הביטול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם וזאת מבלי לגרוע מיתר זכויות החברה בהתאם להוראות החוק.
 5. ההחזר יינתן תוך 10 ימי עסקים מקבלת המוצר במחסן הלוגיסטי של החברה. 
 6. על הרוכש להחזיר את המוצר וכל נכס אחר שקיבל בעקבות עשיית העסקה במשרדי החברה: רחוב הצפירה 17 תל אביב, בין הימים א-ה בשעות 9:00-16:00.
 7. ככל שהחזרת המוצר תתבצע באמצעות שליח/BOXIT מטעם החברה, עלות ההחזרה חלה על הרוכש ותשולם על ידו.

תקלות:

 1. במקרים בהם המוצר הגיע תקול לבית הלקוח- על הלקוח לידע את החברה עד 5 ימי עסקים מיום קבלת המוצר. מוצר תקול יוחלף ללא תשלום נוסף בגין השילוח.
 2. האחריות הניתנת על ידי החברה היא למשך שנה מיום הקניה. בעת פניה לחברה יש להציג הוכחת קניה כלפי הקונה הישיר בלבד. האחריות חלה אך ורק ברכישת מוצרי סהרה אלקטרוניקה בע"מ במדינת ישראל! לשירות ואחריות במדינות אחרות יש לפנות למשרדי המותג במייל: office@sahara-il.com , בטלפון 97235371061+, בימים א-ה בין השעות 9:00-16:00 , שעון ישראל.
 3. האחריות כוללת תיקון ו/או החלפה, ללא תשלום, של כל חלק או חלקים ממנגנון הפעולה של המכשיר אשר יראה לחברה פגום ושעל פי שיקול דעת החברה נראה כי הפגם נגרם על אף שימוש ופעולה רגילים ונכונים ובהספקת זרם סדירה ובהתאם להוראות היצרן.
 4. תיקונים יתבצעו במעבדה הממוקמת במשרדי החברה בתל אביב. אם אין באפשרות הלקוח להגיע פיזית למשרדי החברה:
  • במהלך שנת האחריות- השילוח אל משרדי החברה תשולם על ידי הלקוח. שילוח חזרה אל הלקוח תשולם על ידי החברה.
  • אחרי שנת האחריות- עלות השילוח אל משרדי החברה וחזרה אל הלקוח ישולמו על ידי הלקוח.
 5. על אף האמור לעיל, האחריות לא תחול במקרים הבאים:
  • שבר מכל סיבה שהיא ונזק שנגרם כתוצאה מרשלנות והזנחה.
  • קלקול שנגרם כתוצאה מהפעלה הנוגדת את הוראות השימוש או עקב שימוש שאינו ביתי.
  • אי התאמת המתח המצוין על גבי תווית המדרג שעל המכשיר והמתח במצאי בשקע החשמל.
  • אם המכשיר תוקן ו/או שהוכנסו בו שינויים על ידי אדם שלא הוסמך לכך על ידינו בכתב או במידה שפרטי המכשיר הוסרו, שונו או נמחקו.
  • אם הקלקול נגרם בזדון.
  • אם הקלקול הוא כתוצאה מגורמים חיצוניים כגון: שריפה, שטפון, ברק וכדומה.