אודות החברה

חברת סהרה בע”מ נולדה כחברה לייבוא ושיווק מוצרי חשמל בסיטונאות ולה 20 שנות ניסיון של ייבוא מוצרים שונים משווקים ברחבי העולם.

מטרתנו היא ליצור שיתופי פעולה עם מפעלים שנבחרים בקפידה, על מנת שנוכל לספק לצרכן הישראלי מוצר איכותי במחיר ללא תחרות. כיום, לחברה מספר מותגים, ביניהם מותג הפרימיום של מוצרים לשבת “אור לשבת”.

התמחותנו היא ביבוא ושיווק מוצרי חשמל לשימוש בייתי, אך במרוץ השנים החלטנו להשתמש בידע והניסיון הרב שצברנו אודות ייבוא ארצה, כדי להרחיב את מגוון המוצרים שלנו. לחברה מספר מותגים, כשכל מותג מספק מענה לצרכים השונים של קהל לקוחותינו.

כיום, לחברת סהרה בע”מ קהל הולך וגדל של לקוחות פרטיים ומוסדיים, בארץ ובעולם. זאת בשל העובדה שהחברה חרטה על דגלה להביא ללקוחותיה את המוצרים הטובים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר ומקפידה על מתן מענה ואחריות מלאים למוצריה, הן באיכות והן בשירות.

 

הייחודיות שלנו

ניסיון ומקצועיות– חברת סהרה מתגאה בידע ובניסיון המקצועי הרב שרכשה לאורך יותר מ-20 שנות פעילותה. ניסיון זה, לצד גמישות מחשבתית, יצירתיות וקידום חדשנות הובילו לפיתוח פתרונות ייחודיים חוצי מגזרים, ביניהם פטנטים ייחודים ורשומים.

שירות לקוחות כערך מרכזי– שירות אדיב בליווי יחס אישי הם בין המרכיבים החשובים להצלחתנו. בדרך זו, זכינו בקהל לקוחות נאמן לו אנו מעניקים שירות מקצועי ומהיר, במגוון ערוצים. הדגש שאנו שמים לנגד עינינו הוא מתן שירות אנושי בעידן בו מרבית החברות עברו לשירות טכנולוגי.